Stypendia dla gimnazjalistów

stypendia_lrs

Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku utworzona przez Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju przyznała na rok szkolny 2016/2017 stypendia uzdolnionym, aktywnym uczniom szkół gimnazjalnych oraz średnich. Jest to już XVIII edycja programu „Stypendium”. Na posiedzeniu w dniu 6 października 2016 roku komisja stypendialna zdecydowała o przyznaniu stypendiów na rok szkolny 2016/2017.

Wśród 30 tegorocznych laureatów znalazło się 20 gimnazjalistów z naszej Gminy i co szczególnie nas cieszy 6 stypendystów z Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie !!! Poniżej prezentujemy listę stypendystów.

Uchwała nr 1
Komisji stypendialnej
Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku
z dnia 6 października 2016 r.

W programie „STYPENDIUM” – edycja 2016 stypendium otrzymują wymienione poniżej osoby wyłonione spośród 63 kandydatów.
lista1lista2

Program jest realizowany dzięki dotacji Fundacji im. Stefana Batorego, która w ramach programu „Równe Szanse – Lokalne Programy Stypendialne” przyznała na ten cel środki w wysokości 15 tys. zł. Inicjatywę Fundacji wsparło także lokalne środowisko, m.in. Gmina Wiejska Leżajsk, rada rodziców Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie i Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku, osoby fizyczne oraz firmy.

Uroczyste wręczenie promes stypendialnych odbyło się w dniu 25 października w budynku Muzeum Ziemi Leżajskiej. W obecności zaproszonych gości i Rodziców stypendyści z rąk władz Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, Dyrektorów poszczególnych szkół oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych otrzymali gratulacje wraz z pamiątkowymi dyplomami.

Gratulujemy wszystkim stypendystom , a tym którzy zazdroszczą proponujemy już w tej chwili pomyśleć, że za rok będzie kolejna szansa na otrzymanie stypendium!!

Kazimierz Krawiec

Zobacz więcej:
http://www.fundacja.lsr.pl/
uchwała – lista stypendystów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fundusz Lokalny Powiatu Leżajskiego „STYPENDIUM 2016”, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.