Podsumowanie projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

W przedostatni dzień starego 2009 roku w Niepublicznym Gimnazjum w Dębnie odbyło się spotkanie podsumowujące dwa projekty finansowane w ramach EFS i realizowane jednocześnie w naszej miejscowości w trakcie bieżącego roku.

Projekt ,,Dębno równa do najlepszych” PO KL Działanie 9.1. Poddziałanie 9.1.2. czas trwania luty- grudzień 2009 realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno, a Partnerem w projekcie było Podkarpackie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych.

Udział w projekcie wzięło udział 50 uczestników – młodzież Zespołu Szkół i Niepublicznego gimnazjum w Dębnie , a budżet projektu wyniósł 131 625 złotych .

Projekt ,,Razem damy radę” PO KL Działanie 9.5 realizowany był w okresie sierpień- grudzień 2009 przez Podkarpackie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych. a Partnerem w projekcie było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno,

Udział w projekcie wzięło udział 67 uczestników – dzieci ( najmłodsze 3 lata), młodzież i dorośli( najstarszy 61 lat) mieszkańcy Dębna i Chałupek Dębniańskich, a budżet projektu wyniósł 50 000 złotych .

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno i Podkarpackiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych pragnie podziękować wszystkim uczestnikom , lektorom oraz osobom pomagającym w realizacji projektów.

Serdeczne podziękowanie kierujemy do Dyrektorów p. Bogusława Urbana, p. Krzysztofa Sobejki, p. Dariusza Misia, którzy udostępnili mury swoich szkół na realizację projektów.

 

galeria

 

więcej:

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

– Dębno równa do najlepszych

– Razem damy radę

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.