Budowa placu zabaw w Giedlarowej i oznakowanie szlaku turystycznego Brzózie Królewskiej zakończone

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich : Europa inwestuje w obszary wiejskie”.
Operacja pn. Budowa placu zabaw w Giedlarowej oraz oznakowanie szlaku turystycznego „Zalew – Suchy Łuk”  w Brzózie Królewskiej
współfinansowana  ze środków Unii Europejskiej  w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020

W dniu 14 grudnia  2018r. Komisja powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno dokonała odbioru zakończonych robót w ramach  realizacji operacji  pn ,,Budowa placu zabaw w Giedlarowej oraz oznakowanie szlaku turystycznego „Zalew  – Suchy Łuk” w Brzózie Królewskiej.

W tym samym  dniu Wykonawca operacji  –  firma  FBHU,,REMAL” Sylwester Łazarowicz przekazała wszystkie niezbędne dokumenty, certyfikaty, deklaracje zgodności urządzeń zamontowanych na placu zabaw oraz oznakowania szlaku turystycznego ,,zalew – Suchy Łuk  w Brzózie  Królewskiej.

Nie ma żadnych  przeszkód aby  z nastaniem wiosennej aury na plac zabaw  zagościły  dzieci z Rodzicami a na szlak turystyczny turyści, piesi, rowerzyści i zmotoryzowani.

Zakładane cele  operacji tj:  Udostępnienie infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej mieszkańcom i turystom poprzez budowę placu zabaw w Giedlarowej i oznakowanie szlaku turystycznego w Brzózie Królewskiej zostały w 100% osiągnięte.

Całkowita wartość  inwestycji 111897,93 złotych

Wartość uzyskanego dofinansowania (Umowa z Zarządem Województwa Podkarpackiego) wynosi 81 727,00 złotych.

Wkład własny w postaci dotacji z Gminy Leżajsk wynosi 30 170,93 złotych

Kazimierz KrawiecPrezes Stowarzyszenia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Budowa placu zabaw w Giedlarowej oraz oznakowanie szlaku turystycznego "Zalew - Suchy Łuk" w Brzózie Królewskiej, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.