Sport, rekreacja i wypoczynek – sposobem i receptą na …

…no właśnie, receptą na integrację młodzieży z różnych środowisk, sposobem na zagospodarowanie wolnego czasu, rozwijanie tężyzny fizycznej ,popularyzację aktywnego uprawiania ciekawych konkurencji sportowych (piłka nożna, jazda na rolkach) – po prostu na fajną zabawę. Takie cele przyświecały Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Dębno, Zespołowi Szkół i Niepublicznemu Gimnazjum w Dębnie, Spółdzielni Socjalnej ,,Dębnianka” przy organizacji festynu z okazji Dnia Dziecka, Gminnego Święta Sportu i pierwszego turnieju piłkarskiego FUTBOL CUP 2013, które miały miejsce w sobotnie popołudnie na boisku sportowym Zespołu Szkól w Dębnie.

Działo się bardzo dużo, jednocześnie toczyły się zawody piłkarskie o puchar Prezesa ,,Dębnianki”, konkurencje i zabawy w ramach Święta Sportu gdzie rywalizowały zespoły ze szkół z Gminy Leżajsk oraz konkursy dla dzieci, młodzieży i starszych, którzy odwiedzili nasz stadion. Udało się przeprowadzić wiele fajnych zabaw i konkursów, których zwycięzcy i uczestnicy otrzymali puchary, piłki oraz wiele innych nagród, upominków i gadżetów. Cały czas wszyscy chętni mogli szaleć na zjeżdżalniach, trampolinach, quadach, samochodzikach. Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się pokaz jazdy na rolkach dzieci i młodzieży z Dębna przeprowadzony przez szkołę rolkową „WODZU” w Rzeszowie. Finałem imprezy było losowanie nagród wśród uczestników festynu. Rower nagroda główna powędrowała do Jagiełły do przesympatycznej Madzi uczennicy Niepublicznego Gimnazjum. Gratulujemy!!!

Na zakończenie festynu odbyła się zabawa taneczna przy akompaniamencie muzycznym zespołu MEDIUM.

Tak ciekawa i pożyteczna impreza doszła do skutku dzięki bardzo dużej liczbie sponsorów i instytucji wspierających w osobach:

Wójt Gminy Leżajsk, Stowarzyszenie Rozwoju wsi Dębno, Zespół Szkół w Dębnie, Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie, Spółdzielnia Socjalna „Dębnianka” , RWKS – Spółdzielnia Produkcyjna w Dębnie, KRUS Oddział Leżajsk, KGW w Dębnie, Firma SMAK-Eko Górno, GOK Giedlarowa, Rada Rodziców Zespołu Szkół.

W imieniu wszystkich dzieci , które miały zapewnioną wspaniałą i niezapomnianą zabawę wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy !!!!!

 

Kazimierz Krawiec

 

galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.