,,Pozytywnie naładowani…”

UWAGA  !!!!!!

Wszyscy  uczestnicy Konkursu pn. „Pozytywnie naładowani – zbieramy i segregujemy surowce  wtórne – ratujemy środowisko – wybieramy najaktywniejszą klasę (grupę)”

Gimnazjaliści, stypendyści, członkowie Stowarzyszenia

Od ostatniego naszego podsumowania minęło ponad 40 dni  (bardzo owocnych) szczególnie dla klasy II A, która na dzień 7 kwietnia została nowym liderem rankingu, zarówno w ogólnej ilości zebranych surowców w przeliczeniu na punkty oraz ilości punktów na jednego zawodnika z drużyny.

Co na stypendyści i pozostali uczestnicy  Konkursu ?

Ale to nie znaczy, że wszystko przesądzone. Wprost przeciwnie na sobotę 30 kwietnia szykujemy „ostateczne uderzenie”, a po tym terminie nastąpi podsumowanie, wytypowanie laureatów i wyjazd na wycieczkę ,,niespodziankę”.

Zgodnie  Regulaminem na wyjazd „załapią” się nie tylko zwycięzcy ogólnej klasyfikacji, ale też 5-osobowe reprezentacje zespołów, które wygrają w poszczególnych kategoriach (makulatura, baterie, nakrętki, groszówki)

Finiszujemy na 200%, bilety na wyjazd czekają,do zobaczenia w Niepublicznym Gimnazjum 30.04. (w sobotę)

Koordynator – Sylwia
,,księgowy” projektu-  asystent koordynatora
Ania

zobacz tabelę na dzień 12.04.2016r.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/stowdebno/albumid/6276369926740510113?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]
Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkurs ,,Fundusz Naturalnej Energii" - Jeśli nie My to kto?... 2016. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.