GIMNAZJALIŚCI wśród najlepszych w POLSCE !!!

rosman

Udało się!!!!! Po trwających dwa miesiące zmaganiach w konkursie ,,Rosswijające wakacje Rossmana” mamy werdykt – jedziemy na fantastyczne wakacje !!!!

W konkursie do którego zgłosiliśmy się w marcu zakwalifikowało się blisko 350 dwudziestoosobowych grup gimnazjalnych z całego kraju !! Pierwszy etap, podczas którego wykonaliśmy flashmoba na temat higieny osobistej, makietę sklepiku ze zdrową żywnością oraz rozwiązaliśmy test, dzięki głosowaniu internautów ulokował nas na bardzo wysokim miejscu. Ostateczny rezultat konkursu stanowiła składowa głosów oddanych na prace przez internautów oraz subiektywna ocena dokonana przez konkursowe jury złożone z pracowników działów promocji, marketingu i komunikacji firmy Rossmann.

Jury podejmując decyzję doceniło nasze zaangażowanie w realizację zadań i stopień ich trudności realizacyjnej ; kreatywność; estetykę wykonania, a także zgodność realizacji zadań z ideą akcji.

I chociaż wydawało się, że jako mała szkoła nie mamy szans stając do rywalizacji z gimnazjami z dużych miast z całej Polski to jednak wygraliśmy i znaleźliśmy się wśród najlepszych !!!

Najważniejsze – NAGRODA. W jej ramach Organizator konkursu zapewnia nam :

-10 dniowy wyjazd do Warszawy -noclegi w hotelach o standardzie **** w Warszawie, pełne wyżywienie;

-zorganizowane przez Organizatora warsztaty tematyczne z zakresu sportu lub kulinariów, lub dziennikarstwa, lub innych warsztatów artystycznych;

-zorganizowany przez Organizatora wypoczynek, w postaci zwiedzania zabytków, muzeów, itp.;

gry i zabawy terenowe, gry i zabawy sportowe, dyskoteki, zajęcia integracyjne wycieczki po Warszawie;

-warsztaty tematyczne o charakterze edukacyjnym (związane z higieną, pielęgnacją twarzy, stylizacją włosów, opieką nad zwierzętami, dziennikarskie, z autoprezentacji, kulinarne)

-spotkania z ciekawymi oraz znanymi ludźmi i wiele innych…

– a przede wszystkim dobrą zabawę i miłospędzony wspólnie czas.

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w konkurs – uczniom, nauczycielom, jak również koleżankom, kolegom, rodzinom, znajomym, którzy przez cały okres trwania konkursu nas wspierali – zarówno głosami, jak i dobrymi pomysłami. Bez Was nie dalibyśmy rady. Dziękujemy !!!!

ROSSrabiaki

Ja ze swojej strony chciałabym podziękować wszystkim ROSSrabiakom za te dwa miesiące ciężkiej pracy. Za pomysły, zaangażowanie, fantastyczną współprace przy nagrywaniu flashmoba; piosenki; za przeniesienie nas do ,,studia telewizyjnego” oraz za wymyślenie innowacyjnych produktów żywnościowcych . Chociaż nie raz było ciężko, brakowało pod koniec motywacji i chęci, to nie poddaliście się i w 100% zrealizowalście wszystkie zadania. Na sukces całej grupy każdy z Was zapracował od początku do końca – i za to ogromne brawa!!!!

Gratuluję i dziękuje za świetną współpracę !!!

Sylwia Krawiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.