Życzenia dla Nauczycieli i gratulacje dla stypendystów…

Życzenia składaliśmy Pedagogom uczącym w Niepublicznym Gimnazjum w Dębnie z okazji dnia Edukacji Narodowej, a gratulacje stypendystom – laureatom Funduszu Stypendialnego ,,Wspieramy debniańskie talenty – śladami naszych absolwentów”.

 

Tak wspaniale się to ułożyło, że w czwartek 13 pażdziernika  mogli spotkać się w gimnazjum, nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice, młodzież szkolna by wspólnie  świętować  zbliżający się Dzień Nauczyciela oraz uroczyście wreczyć stypendia dla najlepszych uczniów. Trzeba przyznać, że spotkanie było wyjątkowe ze względu na to, że miało kilku gospodarzy oraz wielu bohaterów.

 

Ale po kolei…

Rozpoczął oczywiście Dyrektor Urban, który złożył zyczenia dla nauczycieli w imieniu własnym, Wójta Gminy Leżajsk i przekazał głos Zarządowi Stowarzyszenia.

W imieniu Zarządu Prezes odczytał uchwałę przyznającą stypendia dla rekordowej grupy (13 laureatów), a promesy wręczone zostały przez Wiceprezesa i Dyrektora Gimnazjum. Wszystkim stypendystom gratulujemy życząc utrzymania stypendium do końca roku szkolnego!!! (pełna lista stypendystów… zobacz uchwałę)

 Następnie przyszedł czas na życzenia i kwiaty dla Nauczycieli i pracowników obsługi. Dyrektor Urban dziękując za pamięc i dobrą współpracę zaskoczył nas wszystkich prezentem jaki przekazał na rzecz Stowarzyszenia w postaci obrazu przedstawiajacego Kościół, pomnik przyrody i otaczający go zabytkowy cmentarz. Arcydzieło… będzie wisieć na honorowym miejscu w siedzibie Stowarzyszenia.

Od tego momentu pałeczkę przejęła młodzież, która przygotowała bardzo ciekawy program artystyczno–satyryczny przedstawiający szkołę w ,,krzywym zwierciadle”.

Bardzo luźna  i humorystyczna forma opowieści o szkole  przypadło do gustu wszystkim ogladającym.

Było bardzo dużo dobrej zabawy za co młodzieży gimnazjalnej pragniemy serdecznie podziękować.

 

 

Kazimierz  Krawiec

 

 

 

Zobacz  wiecej:

Lista stypendystów uchwała Nr 9/2011

galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii fs ,,WDT-śladami naszych absolwentów" 2011. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.