Stypendia dla tegorocznych maturzystów !!!

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno pragnie poinformować tegorocznych maturzystów, że w ramach XI edycji Programu Stypendiów Pomostowych współfinansowanych przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundację Wspomagania Wsi, Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno przyznano pięć stypendiów naukowych następującym (już) studentom !!!!

– Ewie Zielonej

– Agnieszce Niedźwieckiej

– Natalii Szczepańskiej

– Karolinie Pawłowskiej

– Tomaszowi Kochmańskiemu

Stypendyści programu w obrębie II segmentu otrzymają stypendium w kwocie 5000 złotych w roku akademickim 2012/2013. Uroczyste wręczenie promes na które przybyli wszyscy stypendyści wraz z rodzinami, Dyrektor Niepublicznego Gimnazjum i członkowie Stowarzyszenia odbyło się 2 grudnia w siedzibie naszej organizacji. Był czas na wzajemne poznanie, podzielenie się swoimi radościami i planami na przyszłość. Po raz pierwszy mamy pod swoją opieką stypendystów nie tylko z Gminy Leżajsk, ale tez z miasta Leżajska, Zarzecza oraz Strzelina koło Wrocławia. Na spotkaniu obecni byli również uczniowie klas maturalnych przygotowujących się do matury 2013 roku, którzy… już dzisiaj pozazdrościli starszym koleżankom i kolegom i zgodnie stwierdzili, że za rok o tej porze oni będą głównymi bohaterami…

Obecnym laureatom gratulujemy, życząc spełnienia marzeń edukacyjnych, a młodszych trzymamy za słowo !!

 

Prezes

Kazimierz Krawiec

 

Więcej:

informacja o przyznaniu stypendium

galeria – wręczenie stypendiów

www.stypendia-pomostowe.pl

www.stypendia-pomostowe.pl/segment_II.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Program stypendiów pomostowych 2012. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.