Maturzyści 2011 wyróżnieni !!!

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno z przyjemnością informuje, że trójka tegorocznych maturzystów, absolwentów Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie w 2008r. decyzją Komisji Stypendialnej otrzymała stypendium w ramach X edycji Programu Stypendiów Pomostowych współfinansowanych przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundację Wspomagania Wsi, Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno.

Maturzystami – stypendystami, którzy spełnili wymagania określone Regulaminem Programu zostali:

  • Dominika Kantek ,
  • Kamila Stelmarczyk,
  • Dawid Krawiec.

Kwota stypendium wynosi 5000 złotych wypłacana będzie w ratach po 500 złotych miesięcznie w ciągu całego roku akademickiego 2011/2012 po spełnieniu przez kandydatów do stypendium warunków i wymagań określonych Umową.

Jest to X jubileuszowa Edycja Programu w której nasze Stowarzyszenie bierze udział po raz drugi. Pragniemy podziękować Fundatorom i instytucjom realizującym tak ważną i potrzebną dla młodzieży wiejskiej inicjatywę, a w szczególności Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości w Łodzi, ADMINISTRATOROWI POGRAMU.

Korzystając z okresu świątecznego i pobytu całej trójki w Dębnie postanowiliśmy zorganizować uroczyste spotkanie Zarządu Stowarzyszenia i stypendystów, podczas którego wręczyliśmy certyfikaty stypendialne przesłane przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi.
Były życzenia, chwile wzruszeń oraz rozmowy dotyczące planów na przyszłość.

Maturzystów roku szkolnego 2011/2012 zachęcamy do nauki oraz pracy społecznej warunkującej skuteczne aplikowanie o stypendium w roku akademickim 2012/2013.

 

Prezes

Kazimierz Krawiec

 

więcej: 

galeria

www.stypendia-pomostowe.pl zakładka www.stypendia-pomostowe.pl/segment_II.html

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Program stypendiów pomostowych 2011. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.