Stypendia dla studentów… fajna rzecz!!!

W ostatnią sobotę października restauracja  „Stokrotka” w Giedlarowej gościła Wójta Gminy Leżajsk Krzysztofa Sobejko, działaczy ze stowarzyszeń w Brzózie Królewskiej, Dębnie, Giedlarowej, studentów z Gminy Leżajsk wraz Rodzicami oraz członków Komisji Stypendialnej.

W uroczystości uczestniczyli również radni Wojciech Loryś i Marek Krauz. Spotkanie zorganizowane przez Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej z Wiceprezesem Robertem Mądrym na czele miało na celu wręczenie promes stypendialnych dla studentów w ramach Programu Stypendialnego „Agrafka Agory” współfinansowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Agory.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza inicjatywa z marca 2011r. wsparcia uzdolnionej młodzieży studenckiej poprzez wypłatę stypendium zaowocowała sześcioma stypendiami na rok akademicki 2011/2012 w wysokości 3420 złotych każde. Pomoc finansowa zostanie skierowana do studentów z Giedlarowej (3 osoby) Brzózy Królewskiej (1 osoba), Dębna (1 osoba)  oraz Huciska (1 osoba).

Chciałbym podkreślić, że bardzo ważnym elementem oceny dokonanej przez Komisję Stypendialną, której przewodniczyła Anna Karaś – Ździebko było zaangażowanie kandydatów oraz ich działalność społeczna na rzecz lokalnego środowiska.

Gratulujemy laureatom, życząc dalszych bardzo dobrych wyników w nauce i osiągnięć w działalności społecznej co może procentować za rok przy następnym naborze stypendialnym.

Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy Wójtowi Gminy, bratnim organizacjom pozarządowym, Komisji Stypendialnej za społeczną pracę przy ocenie kandydatów, radnemu Wojtkowi Lorysiowi za osobiste zaangażowanie w  realizację Programu oraz firmom i darczyńcom, którzy wsparli nasz Program finansowo.

Szczególne słowa kierujemy do Tadzia Rupa dziękując za obsługę fotograficzną oraz ciekawe zdjęcia.

Kazimierz  Krawiec


więcej:

Galeria                                                                                                                                                                                     

Zakładka /Stypendia/Program Stypendialny Agrafka Agory/2011

Ten wpis został opublikowany w kategorii Program Stypendialny Agrafka Agory 2011. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.