Gala stypendystów w Dworze Starościńskim

Gala stypendystów w Dworze Starościńskim miała wspaniałą oprawę, wielu kibiców oraz głównych bohaterów w liczbie 40  w osobach stypendystów Programu Stypendialnego STYPENDIUM 2011 w roku szkolnym 2011/2012.

Wspólna inicjatywa Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, Fundacji im.Stefana Batorego, Rady Rodziców przy Zespole Szkół w Nowej Sarzynie i Leżajsku, Gminy Leżajsk  oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno zaowocowała w sposób szczególny…

Beneficjentami Programu zostali gimnazjaliści ze szkół w Gminie Leżajsk (20 stypendystów), uczniowie szkół średnich (11 stypendystów) oraz co nas szczególnie cieszy liczna bo dziewięcioosobowa osobowa grupa stypendystów z Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie.

Składamy wszystkim serdeczne gratulacje wraz z życzeniami dalszej pomyślności. Cieszymy się  ponieważ wyróżniamy najlepszych uczniów oraz młodziez która garnie się do prac społecznych na rzecz swojej miejscowości.

Uroczystość wręczeniu promes prowadziła Pani Elżbieta Strug koordynatorka Programu przy wydatnej pomocy Pana Stanisława Chmury Prezesa Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, Wójta Gminy Leżajsk Krzysztofa Sobejko, Dyrektora N.G. w Dębnie Bogusława Urbana oraz Dyrektorów szkół z których wywodzą się laureaci.

Nasze Stowarzyszenie już po raz trzeci w okresie 2009-2011 uczestniczy w Programie Stypendialnym co pozwoliło  przyznać 25 stypendiów na kwotę 12 500 złotych. Pragniemy w imieniu własnym, stypendystów oraz ich rodzin serdecznie podziękować Zarządowi Fundacji za wspólną inicjatywę wsparcia uzdolnionej młodzieży.

,,Uczniom naszego gimnazjum przypominam, że za rok kolejny nabór o którym trzeba myśleć już dzisiaj…

Kazimierz  Krawiec

 

 

galeria

strona internetowa FFLL 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fundusz Lokalny Powiatu Leżajskiego "STYPENDIUM 2011". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.