Kolejni stypendyści z Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie…

Miejsce – sala główna Dworku Starościńskiego w Leżajsku

Organizatorzy– Fundusz Lokalny Powiatu Leżajskiego, Fundacja im. Stefana Batorego, Rada Rodziców przy ZST w Leżajsku, ZS w Nowej Sarzynie, darczyńcy-osoby fizyczne z miejscowości Dębno.

Bohaterowie – laureaci Programu Stypendium 2010, uczniowie ZST w Leżajsku, ZS w Nowej Sarzynie oraz co szczególnie cieszy i napawa dumą gimnazjaliści z Dębna.

W pięknej i dostojnej scenerii Dworu Starościńskiego odbyła się miła uroczystość wręczenia stypendium dla młodzieży mogącej pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w nauce, sporcie oraz angażującej się w pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Podsumowanie XII edycji Programu prowadzili przedstawiciele FL Powiatu Leżajskiego oraz LSR w Leżajsku w osobach P. Stanisław Chmura, Damian Kosiarski i Elżbieta Strug. Promesy stypendialne wraz z gospodarzami imprezy wręczali Dyrektorzy szkół Halina Samko i Jacek Wojdałowicz oraz w zastępstwie kontuzjowanego Dyrektora Urbana, Prezes Stowarzyszenia w Dębnie Kazimierz Krawiec.

Muszę pochwalić dębniańską młodzież która otrzymała 10 stypendiów w kwocie 500 złotych i stwierdzić , że swoją nauką oraz bardzo dużym zaangażowaniem w pracach na rzecz miejscowości zasłużyła sobie na wyróżnienia. Cieszy liczna obecność Rodziców na uroczystości , którzy mogli pochwalić się swoimi pociechami.

Zarząd Stowarzyszenia pragnie podziękować Zarządowi FL Powiatu Leżajskiego za zaproszenie do udziału w Programie oraz darczyńcom, mieszkańcom Dębna dzięki którym nasze dzieci mogły otrzymać stypendium.

Gimnazjalistom z Dębna przypominam o nauce i pracach na konto następnej edycji……..

 

Prezes Stowarzyszenia

 

Kazimierz Krawiec

 

 

Lista stypendystów

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fundusz Lokalny Powiatu Leżajskiego "STYPENDIUM 2010". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.