To dla mnie ważne !!!

co by się nie działo damy radę

Dzieci i młodzież z Dębna walczą w konkursie „To dla mnie ważne” Fundacji AVIVA o środki na rozbudowę placu zabaw i skateparku. Żeby wesprzeć dzieci i wychowawców, wystarczy wejść w link: https://todlamniewazne.pl ( wpisać Dębno lub Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno )kliknąć w „Zagłosuj”, wpisać swój adres e-mail, a następnie kliknąć w „Wyślij”. Każdy głos trzeba potwierdzić klikając w link, który otrzymamy na podany przez nas adres e-mail. Głosować można codziennie. Głosowanie potrwa do 28 marca 2014 roku.

– Po tygodniowej „walce” udało się nam wejść do ciekawej inicjatywy firmy Aviva „To dla mnie ważne” – mówi Kazimierz Krawiec, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno.– Walczymy z organizacjami z całej Polski o możliwość dofinansowania rozbudowy placu zabaw i skateparku w Dębnie. Do tego potrzebne są głosy internautów –podkreśla prezes.

Inicjatywa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno pod nazwą „Dla maluczkich c.d.n.?” znajduje sie na stronie Avivy pod linkiem:  https://todlamniewazne.pl

Prosimy wszystkich sympatyków o pomoc w głosowaniu.

– Startujemy bardzo późno, ale skoro mamy takiego kibica jak poniżej, na pewno się uda załapać do pierwszej dwudziestki, a taki jest warunek dopuszczenia do następnego etapu – mówi z humorem szef stowarzyszenia, dodając już całkiem serio: – Proszę o pomoc i wytrwałość tylko 30 dni.

To jest dla nas ważne

Marzeniem dzieci, młodzieży oraz rodziców z Dębna jest wykonanie bezpiecznej i elastycznej nawierzchni wokół urządzeń, na których bawią się i rozwijają najmłodsi. A że lubią i potrafią się odpowiedzialnie bawić, mogą potwierdzić niemal wszyscy mieszkańcy. Stawiając bezpieczeństwo dzieci na pierwszym miejscu pomysłodawcy zdają sobie sprawę, że brak dostępu do najnowszych rozwiązań technicznych ogranicza możliwości rozwoju tego przedsięwzięcia.

Place zabaw spełniają wiele bardzo ważnych funkcji. Są na świeżym powietrzu więc zapewniają odpowiednią ilość tlenu. Są świetnym pomysłem na spędzanie czasu wolnego sprawiając dzieciom wiele radości. Zachęcają do aktywności fizycznej, która jest niezbędna w procesie wzrostu i wzmacniania układu kostnego oraz mięśni. Stwarzają okazję do treningu umiejętności społecznych – dzieci uczą się współpracy, współzawodnictwa i kreatywności. Dziecko uczy się funkcjonowania w grupie rówieśników, a także nawiązywania relacji. Przy okazji mogą doświadczyć wielu uczuć, nie tylko pozytywnych, ale też negatywnych. Zabawy na placu sprzyjają pracy układu nerwowego oraz mózgu, gdyż taka aktywność dostarcza wielu potrzebnych bodźców. Dzieci uczą się kontrolować własne ciało, ćwiczą równowagę i koordynację oraz planowanie swoich ruchów. Place zabaw stwarzają okazję do pozytywnego spożytkowania dziecięcej energii.

Inicjatywa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno pod nazwą „Dla maluczkich c.d.n.?” znajduje sie na stronie Avivy pod linkiem:

https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,601.html

Prosimy wszystkich o pomoc w głosowaniu.

Dzieciaki z Dębna !!!!!!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.