Stypendyści XV edycji programu „STYPENDIUM”

nasi_stypendysci-001

W dniu 15 października 2013 r. komisja stypendialna programu „STYPENDIUM” dokonała wyboru stypendystów na rok szkolny 2013/2014. Stypendium otrzymało trzydziestu uczniów wyłonionych  spośród 70 kandydatów, których wnioski spełniły formalne kryteria udziału w programie. Cieszy nas bardzo, że wśród wyróżnionych jest sześciu uczniów z Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie w osobach: Paulina Popowicz,  Natalia Bartnik, Sylwia Szwed, Bartłomiej Drążek, Wioletta Zalot, Katarzyna Krzaczkowska.

Uroczyste wręczenie promes odbyło się 29 października bieżącego roku w Muzeum Ziemi Leżajskiej w obecności władz Fundacji Fundusz Lokalny w Leżajsku, Wójta Gminy Leżajsk oraz Dyrektorów szkól z których wywodzą się stypendyści.

Program jest realizowany dzięki dotacji Fundacji im. Stefana Batorego, przyznanej w ramach programu „Równe Szanse – Lokalne Programy Stypendialne” oraz środkom finansowym przekazanych przez Gminę Leżajsk, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno, rady rodziców Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie i Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku oraz osoby fizyczne.

Stypendystom, ich rodzicom i opiekunom składamy gratulacje.

Kazimierz Krawiec

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fundusz Lokalny Powiatu Leżajskiego "STYPENDIUM 2013", Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.