„O Panie to Ty na mnie spojrzałeś”

W dniu 14.10.2012r. w Ośrodku Kultury w Dębnie z okazji XII Dnia Papieskiego został przedstawiony montaż słowno – muzyczny pod znamiennym tytułem „O Panie to Ty na mnie spojrzałeś” poświęcony pamięci Papieża Polaka Błogosławionego Jana Pawła II.

Inscenizację przygotował zespół śpiewaczy Koła Gospodyń Wiejskich „Dębnianie” przy wydatnej pomocy dzieci z Zespołu Szkół i młodzieży z Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie Scenariusz opracowały wspólnie Czesława Tupaj i Magdalena Niemczyk. Oprawę muzyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w osobie Pana Stanisława Osipa.

Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców wsi Dębno, z czego bardzo się cieszymy, bo to jest motywacja i mobilizacja do dalszej pracy. Wszyscy aktorzy otrzymali gromkie brawa (ale bisować nie chcieli !!!)

W sobotę, dzień wcześniej na zaproszenie Proboszcza cały zespól gościł w Kościele Parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Giedlarowej gdzie odbyła się premiera widowiska przyjęta przez mieszkańców z olbrzymim entuzjazmem.

Czesława Tupaj.

 

galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.