Młodzież odpoczywa – ferie na sportowo

Młodzież odpoczywa -ferie na sportowo…..

Co można było robić w okresie 15.02-27.02.2010r. (dla niezorientowanych śpieszymy z podpowiedzią, że był to okres ferii zimowych dla uczniów województwa podkarpackiego). Odpowiedź nasuwa się sama – odpoczywać od szkoły???? !!!! Nasze Stowarzyszenie wraz Dyrekcją i Radą Pedagogiczną Niepublicznego Gimnazjum wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów zadbało by młodzież nie nudziła się na feriach.

 

Kulig ….

W dniach 15-16 luty zorganizowany został wyjazd na kulig do Hadli Szklarskich, malowniczej miejscowości w gminie Jawornik Polski. Wspaniała pogoda, podgórskie trasy kuligu sprawiły wiele frajdy naszej młodzieży, a wieczorne ognisko i dyskoteka były dopełnieniem bardzo udanej wycieczki. Stowarzyszenie pragnie podziękować Panu Bogusławowi Urbanowi, Panu Marianowi Kobie, władzom gminy Jawornik Polski za pomoc w organizacji wyjazdu i kuligu.

galeria


Taniec

Po powrocie z kuligu młodzież miała możliwość doskonalenia warsztatu tanecznego. W trakcie ferii rozpoczęły się zajęcia taneczne prowadzone przez doświadczoną instruktorkę Obserwując odbywające się zajęcia w grupie starszej i młodszej dochodzimy do wniosku, że był to strzał w dziesiątkę (na zajęcia chodzi prawie czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży)

galeria

 

Hala sportowa

Dodatkowa atrakcją zimowych ferii były wyjazdy (cieszące się ogromnym powodzeniem) na halę sportową w Tryńczy gdzie młodzież mogła korzystać ze wszystkich dobrodziejstw obiektu (boiska, siłownie, sprzęt sportowy). Stowarzyszenie pragnie podziękować Dyrekcji Zespołu Szkół w Tryńczy za udostępnienie obiektu dla naszej młodzieży.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.