…brakuje mi tylko jednego – może dwóch!!!

tbg

 … tak jednym zdaniem swoje sukcesy związane z kolekcjonowaniem autografów czołowych polskich tenisistek komentował Adam Gibała, gimnazjalista z Dębna, zapalony kibic i zdolny pingpongista.

Adam wraz grupą młodzieży z Niepublicznego Gimnazjum i Zespołu Szkół w Dębnie (trenującej w klubie MLKS Gminy Leżajsk w tenisie stołowym) kibicował drużynie KTS ZAMEK-SPAR Tarnobrzeg w półfinałowym meczu Ligi Mistrzów z turecką drużyną Fenerbache Stambuł. Mecz dostarczył naszym uczniom wielu sportowych wrażeń o wyniku zadecydował ostatni piąty pojedynek w którym Rita Pesocka nie sprostała rywalce i drużyna tarnobrzeska przegrała mecz w stosunku 2:3. Wszyscy jednak zgodnie podkreślali , że tarnobrzeski ,,kopciuszek” wzniósł się na wyżyny swoich możliwości, a trener Nęcek podkreślił, że ,, był to najlepszy mecz drużyny w mojej 27 letniej historii pracy w klubie”

Wróćmy jeszcze na chwilę do słów przytoczonych na wstępie. Adam dzięki wyjazdom na mecze KTS ZAMKU miał niebywałą okazję skompletowania autografów gwiazd zespołu tarnobrzeskiego. Nie chciał zdradzić kogo w kolekcji mu jeszcze brakuje, ale wniosek jest jeden – musimy pojechać na kolejny mecz !!!

Wyjazd na tak ciekawe zawody jest formą wyróżnienia dla gimnazjalistów (Bartka, Pawła, Daniela) za stuprocentową frekwencję w szkole , a dla zawodników MLKS-u premią za solidną pracę i treningi w klubie.Nie byłby możliwy gdyby nie pomoc Stowarzyszenia, Dyrektora NG Bogusława Urbana , Dyrektora Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej Mariana Grabarza oraz bardzo gościnnych ludzi w samym Tarnobrzegu – Zbigniewa Nęcka (trenera) oraz Edwarda Lorysia ( honorowego Prezesa klubu)

W imieniu młodzieży, Stowarzyszenia, Dyrekcji pragniemy serdecznie podziękować za pomoc w organizacji wyjazdu.

Kazimierz Krawiec

Ps.

Z publikacją artykułu czekaliśmy na rewanż, który odbył się w niedziele 23 stycznia

Oto przedruk ze strony klubu KTS ZAMEK dotyczący rewanżowego meczu:

To był przepiękny mecz, scenariuszem przypominający spotkanie w Tarnobrzegu, jednak z odmiennym finałem. Niestety żaden z zespołów nie był na końcu całkowicie zadowolony. KTS ZAMEK-SPAR pokonał wreszcie tureckiego giganta, ale bilansem setów odpadł z dalszej rywalizacji. Fenerbahce musiało natomiast przełknąć łyżkę dziegciu ulegając przed własną publicznością kopciuszkowi z Polski.

Szkoda, bo mieliśmy szansę. Innego znaczenia nabiera porażka w Tarnobrzegu, teraz musieliśmy ryzykować i prawie się udało. Nie załamujemy się, przecież to nasz debiutancki sezon w Lidze Mistrzów, a jesteśmy w półfinale! Musimy zostawić jakieś cele na następny sezon – dodaje Zbigniew Nęcek.

Wyniki:

Pawłowicz – Jia Jun3:0 (5, 5, 7),

Hu Melek -Han Ying 3:0 (-7, -9, -7),

Chen I – Ching – Strbikova 3:0 (2, 9, 10),

Pawłowicz-Han Ying 2:3 (5, 6, -6, -9, -8),

Hu Melek- Jia Jun 2:3 (-9, -10, 12, 2, -6)

więcej:

http://kts-tarnobrzeg.pl/

 
Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.