Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Gminy Leżajsk


W niedzielne popołudnie strażacy z Dębna stanęli do walki o miano najlepszej drużyny OSP w Gminie Leżajsk. Areną zawodów był stadion piłkarski Biedaczowie. Z wcześniejszych obserwacji dało się zauważyć duże zaangażowanie i mobilizację drużyny przed zawodami. Codzienne treningi, żmudne dopracowywanie sprzętu gaśniczego świadczyło o tym, że drużyna ma duże ambicje. Sam przebieg zawodów , a w szczególności pierwsza część (sztafeta) potwierdził , że w drużynie drzemią duże możliwości i jest szansa na ,,pudło” . Niestety w drugiej części (ćwiczenie bojowe) na kilkanaście sekund zawiódł sprzęt co spowodowało, spadek drużyny z czwartego na szóste miejsce. Cała drużyna była bardzo niepocieszona.

 Co ciekawe nasz sprzęt był użyczany do przeprowadzenia konkurencji innym drużynom i w tamtych przypadkach działał niezawodnie. Ot złośliwość rzeczy martwych !!! Jako bezstronny obserwator myślę, że Szanowna Komisja mogła drużynę z Dębna uhonorować za sportową postawę i użyczenie sprzętu chociażby małą symboliczną nagrodą Fair Play.

 

Co wy NA TO ?

Załączam informację o zawodach zamieszczoną na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Leżajsku.

7 lipca br. na stadionie sportowym w Biedaczowie odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP Gminy Leżajsk.  W zawodach wystartowało łącznie 10 drużyn OSP, w tym 3 w grupie C (drużyny kobiece) i 7 w grupie A (drużyny męskie). Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami. Zwycięzcami zawodów zarówno w grupie C jak i w grupie A zostały drużyny z OSP Biedaczów.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska z Komendy Powiatowej PSP w Leżajsku.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację generalną zawodów.

 

galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii OSP w Dębnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.