Gimnazjaliści z Dębna laureatami Programu STYPENDIUM !!!

stypendysci_27Tradycyjnie jak co roku w kilka dni po gali stypendialnej która odbyła się w Niepublicznym Gimnazjum w Dębnie, grupa naszych gimnazjalistów została nagrodzona stypendiami w ramach Programu „STYPENDIUM- Edycja 2015/16”. Program realizowany jest przez Fundację Fundusz Lokalny w Leżajsku przy współpracy z Fundacją im. Stefana Batorego, Gminą Leżajsk, Radą Rodziców Zespołu Szkół (im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku oraz im. Ignacego Łukasiewicza w Nowej Sarzynie), Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi Dębno oraz darczyńcami prywatnymi.

Program STYPENDIUM skierowany jest miedzy innymi do aktywnej i uzdolnionej młodzieży, uczącej się w klasach II i III szkół gimnazjalnych z terenu Gminy wiejskiej Leżajsk.

Wśród 30 tegorocznych laureatów znalazło się 20 gimnazjalistów z naszej Gminy i co szczególnie nas cieszy 6 stypendystów z Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie !!!

Organizatorzy (Fundacja Fundusz Lokalny w Leżajsku) zadbali o godne i reprezentacyjne miejsce na wręczenie promes stypendialnych. Uroczystość miała miejsce w zabytkowym budynku Muzeum Ziemi Leżajskiej. Symbolicznego wręczenia promes dokonali Prezes Stanisław Chmura wraz z członkiem Zarządu Panem Krzysztofem Rogowskim, Koordynatorem Programu Panią Elżbietą Strug, Wójtem Gminy Leżajsk Krzysztofem Sobejko oraz Dyrektorami poszczególnych szkół.

Gratulujemy stypendystom i składamy serdeczne podziękowania organizatorom tak cennej inicjatywy promującej uzdolnioną i udzielającą się społecznie młodzież (była to już siedemnasta edycja Programu)

Kazimierz Krawiec

Zobacz więcej

2015_10_27_stypendysci_programu_STYPENDIUM_notka

Uchwala_o_przyznaniu_stypendium_Program_Stypendium_str_1 Uchwala_o_przyznaniu_stypendium_Program_Stypendium_str_2

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/stowdebno/albumid/6221373960208631745?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fundusz Lokalny Powiatu Leżajskiego „STYPENDIUM 2015”, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.