APEL STOWARZYSZENIA Z BRZÓZY KRÓLEWSKIEJ

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska zwraca się z serdeczną prośbą o wsparcie akcji firmy NIVEA z okazji jubileuszu 100-lecia marki. Celem projektu jest budowa 100 placów zabaw w całej Polsce, czyli sfinansowanie przez firmę NIVEA zakupu i montażu urządzeń na obszarze stanowiącym własność danej gminy.

Gmina Leżajsk, na wniosek naszego Stowarzyszenia, zgłoszona została do udziału w konkursie, a miejscem wytypowanym do lokalizacji placu zabaw jest teren przy zalewie w Brzózie Królewskiej. Plac zabaw, który powstałby w Brzózie Królewskiej stałby się wspaniałym miejscem rekreacyjnym dla dzieci z całej gminy. Walory przyrodniczo – krajobrazowe terenu zapewniłyby znakomity relaks nie tylko najmłodszym, lecz wszystkim, którzy chcieliby spędzić tu wolny czas w rodzinnej atmosferze.
Konkurs rozpoczął się 06.06.2011r. i trwa do 31.10.2011r. Podzielony jest na cztery etapy, w których przeprowadza się otwarte głosowanie internetowe lokalnej społeczności.
W każdym etapie wyłonionych zostanie 25 miejscowości, a pierwszych zwycięzców poznamy już 30 lipca.
Stowarzyszenie apeluje więc o zaangażowanie w akcję! Liczy się każdy głos! Ważne jest, aby nasza gmina zdobyła ich jak najwięcej i została wyłoniona w tym konkursie.
Aby zagłosować wystarczy zarejestrować się na stronie www.100latnivea.pl. Otrzymamy link aktywacyjny na wskazane wcześniej konto pocztowe. Po kliknięciu w link możemy się zalogować. Wchodzimy na stronę www.100latnivea.pl/glosowanie, wyszukujemy gminę Leżajsk i wybieramy Polska, Brzóza Królewska. Każdy może oddać jeden głos dziennie.
Wszyscy wiemy, jak ważne jest dobro najmłodszych – przyczyńmy się do tego, aby na ich twarzach częściej gościł uśmiech i mogli cieszyć się wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu. Zachęcamy gorąco do głosowania i prosimy o wsparcie!  Wystarczy odrobina dobrej woli. Oddanie głosu nic nie kosztuje, a przyczynia się do osiągnięcia szczytnego celu. My, jako Stowarzyszenie, możemy zapewnić ze swej strony wyrazy wdzięczności i chęć niesienia pomocy w podobnych akcjach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.