Alina Kozińska-Bałdyga z wizytą w naszym gimnazjum

21 listopada bieżącego roku do naszego gimnazjum Dębnie zawitali mili, acz niespodziewani goście w osobach p. Alina Kozińska – Bałdyga Prezes Federacji  Inicjatyw Oświatowych w Warszawie, p. Leja Halina Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wiosek Opaleniska, Podlesie i Zmysłówka, oraz p. Teresa Nykiel Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej w Wólce Grodziskiej.

 

Okazją do wizyty w naszej szkole była obecność p. Aliny Kozińskiej – Bałdygi na spotkaniu z organizacjami pozarządowymi z Gminy Grodzisko Dolne na którym byli obecni również przedstawiciele naszego Stowarzyszenia.

Pani Alina to człowiek instytucja, twórczyni, dusza i szef Federacji Inicjatyw Oświatowych w Warszawie, organizacji która jest związkiem stowarzyszeń i fundacji wspierających przemiany w oświacie i działających przede wszystkim na rzecz środowisk wiejskich i małych szkól zagrożonych likwidacją.

Nie kto inny tylko Pani Alina udzielała nam merytorycznej i prawnej pomocy w latach 2006 – 2007 w trakcie naszych starań o powołanie Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie.

W dniu dzisiejszym wraz z Paniami z Gminy Grodzisko mogła osobiście  przekonać się jak funkcjonuje Gimnazjum i Stowarzyszenie powołane przy jej wydatnej pomocy. Spotkanie chociaż bardzo krótkie, ze względu na bardzo napięty program Pani Prezes, przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze, a miłych gości interesowały wszelkie sprawy związane z naszą miejscowością.

Rozstając się usłyszeliśmy obietnicę, że nie jest to ostatnia wizyta w naszej miejscowości.

Trzymamy za  słowo !!!!!!!!!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.